KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12757198

nr 1275 7198

Etsningar

4 st, Stadsmotiv. Signerad. Motivet: 5x5 cm ca

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:05:14